Türkiye'nin Cosplay Platformu

Princess Mimi Chocolate Brown Lens İncelemesi – PinkyParadise

0 1.348
For English - Page 2

Merhabalar! Yeniden bir lens incelemesiyle karşınızdayım. Bu sefer PinkyParadise‘dan Geo Princess Mimi Chocolate Brown (Bambi serisi) isimli circle lensi inceleyeceğiz. Başlayalım;

Lensimizin özellikleri;

Lens Bombesi  8.8mm
Renk Tonları  3 Tonlu
Çapı  14.8mm
Kullanım Süresi  1 Yıl
Su İçeriği  38%

Ürün yaklaşık 20 gün gibi bir sürede elime ulaştı. Güne postacının zile basışıyla uyandım diyebilirim. Paketin içinden güzelce paketlenmiş olan lenslerimiz, bir adet şirin mi şirin hayvanlı lens kabı ve bir adet sürprizli hediye çıkıyor:

Paket İçeriğiLens kaplarının bu kadar şirin olmasını beklemiyordum. Sırf şu tatlı şeyler için buradan sipariş verebilirim sanırım. Paketten çıkan bir diğer şey ise saç tutmaya yarıyor imiş. Bu ve bunun gibi sürpriz hediyeleri nasıl alacağız derseniz eğer; Cosplay Türkiye takipçilerine özel “cosplayturkiye” kodu ile ürünlerinizin yanında böyle sürpriz hediyelere sahip olabilirsiniz.

Şimdi sıra lensimizi incelemede! Lenslerimiz aşağıdaki şekilde cam şişelerin içinde, kapakları kilitli halde geliyorlar.

Lensler!

Orta boylu olan lensleri takarken herhangi bir zorluk yaşamadım. Sabahtan beri gözümde olmalarına rağmen herhangi bir rahatsızlık hissetmedim açıkçası. Ayrıca kullandığım diğer lenslere göre daha kalın ve daha ağır olduklarını fark ettim.

Gözlerim ile lensler yakın renklere sahip fakat oldukça fark ettiriyor takınca. Oluşan farkı aşağıdaki fotoğraflardan anlayabilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var; circle lensler gözü olduğundan daha canlı ve büyük gösterir.

catsLensler için PinkyParadise‘a teşekkürlerimi sunuyorum. Bir sonraki lens incelememizde görüşmek üzere.

For English - Page 2

 

Hello there! I am here again with a new lens review. This time, we’ll review the Geo Princess Mimi Chocolate Brown (Bambi series) from PinkyParadise. Let’s start to review;

Lens Specifications;

Base Curve  8.8mm
Color Tones  3 Tonlu
Diameter  14.8mm
Replacement Period  1 Yıl
Water Content  38%

I received them about 20 days later after order. I can say I started the day with ringings. Lenses beatifully packaged with a cute animal lens case and suprise gift:

packageI didn’t expect the lens case to be so cute. I guess I can buy lenses here just for these sweet things. There’s a another thing using for keep the hair like headband. You can get this stuffs with your order by using “cosplayturkiye” coupon code.

Now it’s time to review lenses! Lenses comes in locked glass bottle.

Lens!I had no difficulty in inserting the medium-sized lenses. I’m wearing them since morning and there’s still no any discomfort in my eyes. I also noticed that they’re thicker and heavier than the other lenses that I use.

My eyes has same color with lenses but there’s much different look. You can see the differences from the photo below. Have to remind: circle lenses allows your eyes appear larger and more vibrant.

catsengThanks to PinkyParadise for that lenses. See you next time!

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.