Türkiye'nin Cosplay Platformu

Biraz Şirin Biraz Ürpertici Kedi Gözü Lensi

0

Kozmetik şirketi Eye Style, bu sevimli ama rahatsız edici kedi gözü lensi piyasaya sürmek için Japon cosplayer Nekomu Otogi ile bir takım oluşturdu.

Kedi Gözü Lensi 2

Kedilerin üstün gece görüşleri herkesin malumu ve bu onlara düşük ışık koşullarında bile hızla saldırıya geçme imkanı tanıyor. Bu inanılmaz bir süper güç ama kediniz size sinirlendiğinde gözlerinin ürpertici birer çizgi haline gelmesi ya da siz onu yakalamaya çalışırken onun çoktan odanın diğer köşesine kaçmış olması pek hoş değil.

Süper görüş elbette insanlar için mümkün değil ama Eye Style ve ünlü cosplayer Nekomu Otogi sayesinde artık, kedi gözü renklerinde lensler ile insanları ürpertebilirsiniz.

Kedi Gözü Lensi

Nekomu Otogi fazla kedi cosplayi yapan birisi değil ( tanıtım amaçlı bu kontakt lensleri kullanmış) ama ürünün web sitesinde Otogi’nin kontakt lensleri üretmek konusunda gönüllü olduğu çünkü böyle bir şeyi hep yapmak istediği ama pazarda uygun temsilci bulamadığı yazıyor.

Lensler, sarı, mavinin 2 tonu, pembe, mor, gri, kahverengi ve kırmızı renklerde. Üzerinizdeki kıyafet her ne olursa olsun kedi ile biraz bağlantılıysa bu küçük detayla cosplay’inizi ön plana çıkarabilirsiniz. Ya da günlük olarak takıp etrafınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz.

Kontakt lensleri Eye Style’ın resmi web sitesinden çifti 40$’a siparis edebilirsiniz ve lensler ortalama bir ay kullanılabilir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.