Türkiye'nin Cosplay Platformu

ICK Adora Red Lens İncelemesi -Uniqso

0 1.566
For English - Page 2

Merhabalar! Bugün incelemesini yapacağımız ürün ICK Adora Red ismiyle bir circle lens. Uniqso‘nun yollamış olduğu bu güzellik yaklaşık 15 gün gibi bir sürede elime ulaştı. Bu kadar kısa sürede ulaşmasını açıkçası beklemiyordum. Lafı fazla uzatmadan, incelememize geçecek olursak;

Lensimizin özellikleri;

Lens Bombesi  8.6mm
Renk Tonları  2 Tonlu
Çapı  15mm
Kullanım Süresi  12 ay
Su İçeriği  42%

 

Siparişi verdikten 15 gün sonra kapı çaldı ve gelen postacıydı! Aslında en az 1 haftası daha var diye düşündüğüm sırada zilin çalması da işin garip kısmı. Paketimizi özenle (!) açtıktan sonra karşımıza şöyle şirin mi şirin bir kutu ve en pembesinden bir lens kabı çıkıyor!

Kutu İçeriği

Siparişimizi koydukları şu kutucuk, Uniqso‘yu sevmeme yetiyor da artıyor bile. *Kutuyu her gördüğümde “asıl ben teşekkür ederim” diyip kucak dolusu sevgimi kutuya doldurup Lee Lee (Uniqso.com Sahibi)‘ye göndermek istiyorum.* Ehem ehem neyse incelememize dönelim. Kutuyu açtığımızda ise karşımıza paketinden çıkarılıp takılmayı bekleyen lenslerimiz çıkıyor.

Kutu İçeriği Kutu İçeriği

(İnceleme için gönderilen lensler numarasız fakat gözünde rahatsızlığı olanlar için her numara mevcut.)

Lens!

Orta boylu olan lensleri takarken zorluk yaşamadım. Tabiri caizse “pıt” diye oturdular. Lensler oldukça rahat ve gözü yormuyorlar. Aslında ilk taktığımda sağ gözümdeki baya bir battı ama solüsyonla yıkayınca problem ortadan kalktı. Sanırım arada toz kalmıştı. Ayrıca, göz rengim kahverengi olmasına rağmen lensi taktığımda görünüm konusunda sıkıntı yaşamadım, oldukça güzel ve parlaklar.

Lens fotoğraflarına geçecek olursak; alttaki fotoğraflarda lensin çeşitli ışık kaynakları altındaki görünümlerini inceleyebilirsiniz.

Farklı Işıklar Altında Lensler

Aslında fotoğrafları “Vintage Vampire” adı altında planladığım bir cosplay çalışması ile paylaşmayı umuyordum ki lens, diğer siparişlerimden önce geldi. Bu arada Uniqso sadece Türkiye’ye özel, ürünleri Express kargo ile yolluyor imiş.

Ayrıca, “cosplaytr” kupon kodu ile yapacağınız alışverişlerde 10% indirim kazanabilirsiniz. Yolladığı lenslerden dolayı Uniqso.com‘a ve hızlı gönderisi için DHL‘ye teşekkürlerimi sunuyorum.

For English - Page 2

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.