Türkiye'nin Cosplay Platformu

I-TECH Ankara – Teknoloji Fuarında Cosplayer’lar da Boy Gösterecek

0 2.020

Teknoloji sektörünün önde gelen firma ve isimlerini bir araya getirmeyi hedefleyen I-Tech Ankara, 14-15-16 Haziran 2019 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde düzenlenecek.

I-TECH Ankara 2019 organizasyonu, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ankara Ticaret Odası, Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASTAM) iş birliğinde gerçekleştirilecek.

HHB Expo tarafından düzenlenen I-TECH Ankara‘yı destekleyen kurumlar arasında ; ATO, Ankara Kalkınma Ajansı, BTK, TBV, TÜBİTAK, DEİK, ASO, TÜBİSAD, ETİD, TESİD,Digital Europe, Consumer Technology Association, MMA, WITSA, EITO, ITOCA ve Ankara Üniversitesi bulunmakta.

ORGANİZASYONDA ESPOR ETKİNLİKLERİ DİKKAT ÇEKMEKTE

14-15-16 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan organizasyona Fenerbahçe Spor Kulübünün League of Legends takımı katılım sağlayıp Ankara’daki espor meraklıları ve sevenleriyle bir araya gelecek.

Aynı zamanda ülkemizin başarılı espor takımlarından biri olan RoyalYouth takımı da yönetici kadrosu ve bazı oyuncularıyla organizasyona katılım sağlayacaklar.

Organizasyon yetkililerinden aldığımız bilgilere istinaden espor sektörünün farklı büyük takımları ve oyuncularıyla da görüşmeler devam etmekte. Katılım sağlayan takımlar netleştikçe sitemiz üzerinden güncel durumu takip edebilirsiniz.

FLİG KUPASI HEYECAN YARATIYOR

Etkinlikte 16 takımı kapsayan Counter Strike:Global Offensive turnuvası ve League of Legends turnuvası da “FLİG KUPASI” adı altında düzenlenecek.

Ödüllerin henüz açıklanmadığı kupa da, verilecek olan ödüller netleştiğinde sitemiz üzerinden güncel ödül listesi açıklanacaktır.

Aynı zamanda etkinlikte  PUBG Mobile, FIFA19, PES19 ve çeşitli online etkinlikler bizleri beklemekte. Detaylar açıklandıkça sizlere sitemiz üzerinden aktarmaya devam edeceğiz.

ANKARA’NIN EN İDDİALI VE EN BÜYÜK COSPLAY YARIŞMASI 

Teknolojinin En’leri Ödülleri’ne ve Ankara’nın En Büyük Cosplay Yarışması’na ev sahipliği yapacak olan I-TECH’te, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka, Robotik, Internet of Things, Drone, ESpor, E-Müzik, Evde Eğlence, 3D Yazıcılar, Oyun Ekipmanları, Start-up, Melek Yatırımcılar, Mobil Aplikasyon Sistemleri, Uyku Teknolojisi’nin profesyonelleri deneyimlerini ve ürünlerini katılımcılarla paylaşacak.

Uyku Teknolojisi alanında “Uyku Terapi Seansları” esnasında kullanılan teknolojiler ve cihazlar ile birlikte dünyanın en önde gelen firmalarının “Uyku Terapi” ürünleri I-TECH’te olacak.

Yapılacak olan Cosplay Yarışmasının ödülleri açıklandığında sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Sevilen Youtube fenomeni Orkun Işıtmak‘da I-TECH Ankara’ya konuşmacı olarak katılacak ve sevenleriyle bir araya gelerek sıcak bir sohbet ortamı yaratacak.

 

Etkinliğin biletlerini ise biletix üzerinden temin etmek mümkün. Bilet fiyatları ve detaylı bilgi için bu adrese tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.