Türkiye'nin Cosplay Platformu

Frostkun’dan Mirror Kontakt Lens İncelemesi

0
Daha önce hiç ColorVue Mirror kontakt lenslerini duymuş muydunuz? Sadece 29,99$ olan bu lenslerin incelemesini Frostkun sizler için yaptı.

Frostkun, ‘Mirror Kontakt Lens İncelemesi’nde şunları demiş. Lensler ilk geldiği zaman stresli, bi’ o kadar da heyecanlıydım çünkü fazla transparan duruyorlardı. Ama denedikten sonra onları çok sevdim! Koyu tonlarda göz rengi olanlarda -yani benim göz rengim gibi- daha parlak duruyor. Koyu kahverengi gözlü olduğum için çoğu lensler gerçek rengini yansıtamıyordu, bu yüzden Mirror Lensler tam bana göre! Aynı zamanda lensler aşırı yumuşak olduğu için büyük şaşkınlığa uğradım. Saatlerce takmış olmama rağmen hiç rahatsız etmediler.

 

Dediğim gibi göz rengi koyu olanlarda daha parlak gözüküyor. Lensin gümüş rengi o kadar parlak ki fotoğraf çekerken kendi yansımamı bile görebiliyorum! Uzun lafın kısası elmas gibi parıldıyorlar. Aynı zamanda satıcı sevimli olduğu kadar da sıcak kanlı!

Ne kadar gündelik kullanıma uygun olmasa da lensleri gerçekten çok beğendim. Bu sevimli lensleri giymek için içinizde o cesaret varsa, neden olmasın? Kesinlikle bu lensleri kullanacağım çünkü yeni favorim bunlar!

  • 14 mm çap – her kutu için 2 lens 8.6
  • Şişesi ile 1 yıllık ömür

Konfor: 9/10

Genel: 10/10

Lensin sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Artı olarak bu lensler Claymore cosplay’leri için mükemmel!”

Frostkun’un cosplay çalışmalarını takip etmek istiyorsanız-ki bence kesinlikle etmelisiniz-

  • Instagram: https://www.instagram.com/f.frostkun/
  • Facebook: https://www.facebook.com/Aycafrost
Kaynak
Üzerinden @f.frostkun
Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.