Türkiye'nin Cosplay Platformu

Boys Lash ; Erkek Karakterlerin Cosplay’i İçin Harika Etki

0

Boys Lash ile kirpikleri coşturun. Eğer cosplayer olarak bir animedeki ya da mangadaki güzel bir erkek çocuğunun görünümünü yaratmak istiyorsanız, o zaman bu uzun ve harika kirpikler tam sizin ihtiyacınız olan şey.

boys lash

Assist Wig, peruklar ve cosplay eşyaları üzerine uzmanlaşmış bir perakendeci. Şimdide özellikle manga ve animelerdeki uzun kirpikli oğlanlara benzemeye çalışan cosplayer’lar için takma kirpikler satmaya başladılar.

boys lash 2 boys lash 3

Assist Wig’e özgü bu ürüne Boys Lash ismini vermişler; erkek gibi görünmek isteyenler için düz takma kirpikler. Adından da anlaşılacağı gibi, bu kirpikler düz; kadınlar için standart sahte kirpikler gibi kıvrılmış ve aşırı hacimli değil.

Ürünün fiyatı 2,30$ olan paketler halinde satılıyor ve bir paket beş çift kahverengi tonlarındaki kirpikten oluşuyor. Yapıştırıcıyı ayrıca temin etmeniz gerekiyor çünkü pakete dahil değil. Ürünün tanıtımında, Boys Lash özellikle erkek karakter cosplay’i yapmak isteyen kadınlar için tasarlanmıştır dese de ürünün erkekler tarafından da kullanılmaması için hiçbir neden yok.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.