Türkiye'nin Cosplay Platformu

Cosplay Türkiye Olarak Gamex 2015’deydik

1

17-20 Aralık tarihlerinde yine 4 gün boyunca sürmüş olan Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı GameX sona erdi. Biz de Cosplay Türkiye olarak bu fuarda bulunarak, yarışmalar düzenledik.

999

Türkiye’de daha çok yol kat etmesi gereken dijital oyun sektörünün Türkiye’de uzun zamandır yapılan tek büyük fuarı Gamex’de Cosplay yarışmalarını gerçekleştirmek için Cosplay Türkiye olarak yer aldık.

1245

Bu fuara katılımcı olan büyük ve tanınmış markalarla birlikte “Cosplay” adını taşıyan bir topluluk olarak yer almak oldukça farklı bir deneyim oldu.

777

Cumartesi günü fuarda oldukça büyük bir yoğunluk vardı. Ama her şeye rağmen ortaya güzel yarışmalar koyabildiğimizi düşünmekteyiz.

Cosplay gibi eğlenceli, kaliteli, yaratıcı bir sanatı/hobiyi fuardaki oyun meraklısı herkese en doğru şekilde sunabilmek bizim için ana amaçtı.

Cosplay Türkiye Jüri

Cosplay temalı etkinliklere katılamayan kitledeki çocukların birçoğu için idol olan karakterlerin kostümlerini görmeleri de onların yoğun ilgisine sebep verdi. Sonraki yıllarda giderek daha da büyüyen bir topluluk haline gelmemiz ve daha iyi etkinlikler yapılmasının adımlarının mimarları şu anda bu hobi ile uğraşan arkadaşlar olacaktır.

Gerçekleştirdiğimiz yarışmalarda bizi destekleyen Gamesultan, Vestel, Teknosa, Segment Bilgisayar, Ballistix, TP-LINK, Everest ve British House'a teşekkürlerimizi sunarız.
Gerçekleştirdiğimiz yarışmalarda bizi destekleyen Gamesultan, Vestel, Teknosa, Segment Bilgisayar, Ballistix, TP-LINK, Everest ve British House’a teşekkürlerimizi sunarız.

Fuarda çekmiş olduğumuz diğer fotoğraflar için buraya tıklayarak facebook sayfamızdaki GAMEX 2015 albümümüze ulaşabilirsiniz.

Anka Sport'a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Fuarda Cosplay Türkiye formalarımızdaki sponsorluk desteği için ANKA Sport‘a , basılı ürünlerdeki sponsorluk desteği için de Baskimo‘ya teşekkürlerimizi sunarız.

anka spbas

1 yorum
  1. Elka Bayrak diyor

    bu güzel paylaşım için teşekkürler http://www.elkatabela.com

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.