Türkiye'nin Cosplay Platformu

Yeni Başlayanlar için: Cosplay Alışveriş Rehberi!

4

Sırada Lens Alışverişi!

PinkyParadise

11423845_961210050576180_4529578731976355734_n

PinkyParadise’a lens konusunda işinin eri dememek için hiçbir sebep yok. Kaliteli ve çalışkan ekibiyle işlerini oldukça kaliteli bir biçimde yapıyorlar, hiç şüphesiz. Zaten iddia ettiklerine göre dünyanın en büyük lens kataloğuna sahipler. Uygun kargo ücretiyle ilk önerebileceğimiz site olmayı başarıyorlar. PinkyParadise’dan yapacağınız alışverişlerde “cosplayturkiye” kupon kodu ile siparişinizin yanında sürpriz hediyeler ve hayvanlı şirin mi şirin lens kabını elde edebilirsiniz.

Uniqso

Uniqso_logo

Peruk alışverişi için üçüncü sırada önerdiğimiz Uniqso, lens alışverişinde en çok önerdiğimiz sitelerden birisi. Eskiden olan 5$ kargo ücretlerini çeşitli sebeplerden dolayı değiştirene kadar en iyi site olduğunu savunabilirdik. Ancak yaptıkları haklı açıklamalar sonrasında sadece hızlı kargo ile gönderim yapmaktalar. Yine de arkadaşlarınızla anlaşıp toplu sipariş verebilirsiniz. Yeniden hatırlatmakta fayda var; “cosplaytr” kupon kodu ile yapacağınız alışverişlerde %10 indirime sahip olabilirsiniz 🙂

Lensflavors

lensflavors

Sektörde yeni olmalarına rağmen oldukça güzel hizmet veren Lensflavors, önerebileceğimiz son lens sitesi. Kaliteli lens çeşitleri ve ücretsiz kargo imkanına sahip olması oldukça cezbedici durumda. Saygılı çalışanları da cabası 🙂

Editör Notu: Listeye HoneyColor’ı da eklemek isterdim ancak uzun bir süredir yeni bir sisteme geçmeye çalıştıklarından dolayı siteleri kapalı.

4 Yorumlar
 1. nur diyor

  Teşekkür ederim yardımcı olucaktır ^-^

  1. .. diyor

   Açıkçası ben aliexpresse güvenemiyorum daha önce de ordan bişey sipariş etmiştim gelmesi para iademi de alamadım diğer sitelerde de böyle şeyler olur mu?

 2. Efe Moralı diyor

  Merhaba ben bir şey sormak istiyorum acaba latex maske zombie cosplay için nereden bulabilirim ?

 3. Gözde celik diyor

  Teşekkürler

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.