Türkiye'nin Cosplay Platformu

Bol Sulu Cosplay Fotoğrafları İçin Islak Çekimler Stüdyosu

0 1.524

Her ne kadar fotomontaj yöntemleri ile yeniden düzenlenseler de cosplay fotoğraflarında gerçekçiliği yakalamak da birçok cosplayer ve fotoğrafçı için önemli sayılabilir.  Gelin sulu cosplay çalışmaları nasıl yapılıyor görelim.

Sulu Cosplay
Su efekti kullanarak fotoğrafta ıslak bir görüntü sağlamak programlarla da elde edilebilse de, “neden gerçek su kullanmayalım ki” diyen kişiler Japonya’nın Sapporo kentinde Parfait isimli stüdyoyu açmış.

Cosplay kültürünün uzakdoğu’dan ortaya çıktığını düşününce, bu tarz fikirler onlar için sıradan bile olabilir. Ancak bizim için alışılageldiğin dışında bir durum.


cosplay sulu 4

Studio Parfait’de su sıçratmak veya püskürtmek için özel bir su arenası bulunuyor. Bu alanda, fotoğraflar da çekiliyor. Ayrıca su doldurmalık küçük bir havuzu da mevcut. Hal böyle olunca, ıslak kareler yakalamak oldukça kolay hale geliyor.

cosplay sulu 2 cosplay sulu 5 cosplay sulu 6

Odanın saatlik fiyatı 1800 yen yani 16.80 $ civarı, buna sıcak su da eklenirse saatine 1000 yen yani 9.35 $ dolar daha ekleniyor. Ayrıca tatillerde, haftasonunda ve geceleri de açık olması da cabası. Kostüm değişmek veya yıkanmak için bile özel duş ve odaları mevcut.


oda 1 oda 2 oda 3

cosplay sulu 8

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.