Türkiye'nin Cosplay Platformu

5 Pratik Cosplay Önerisi

0

Cosplay yapmayı düşünüyorsunuz ama hala nereden başlayacağınıza karar veremediniz mi ? Veya Comic Con’a katılmak isteseyipte ne giyeceğini bilemeyenlerdensiniz… İşte tam da sizler için pratik ve etkili kostüm önerileri hazırladık. Hem de yaklaşmakta olan etkinlikler için zaman sıkıntısını ortadan kaldıracak nitelikte önerilerle karşınızdayız.

1. The Riddler
my-top-5-cosplay-ideas-for-comic-con-the-riddler-326163

Batman’in ezeli düşmanlarından The Riddler Cosplayi, karizmatik bir aday. Oldukça eğlenceli ve gizemli olmanızı sağlayamakla beraber üzerinizdeki renklerle kolayca dikkat çekebilirsiniz.

my-top-5-cosplay-ideas-for-comic-con-riddler-style-326236

Bonus : Yanınıza yaklaşanlara önceden hazırlayacağınız bilmeceleri sorarak kombinasyonunuzu mükemmel bir hale getirebilirsiniz.

2.Taichi “Tai” Kamiya
taichi_and_agumon_by_skylights01-d60cppk

Digimon’dan bildiğimiz Taichi Cosplay’i günlük hayatta kulladığınız kıyafetlerle bile kolaylıkla hazırlayabileceğiniz cinsten. Sarı lacoste’un üstüne giyeceğiniz mavi t-shirt ü turuncu bir yıldızla tamamlayın.

my-top-5-cosplay-ideas-for-comic-con-tai-style-326274

Bonus : Gözlüğünüzün altına mavi bir bandaj takmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

3.Casey Jones
my-top-5-cosplay-ideas-for-comic-con-casey-jones-and-raphael-326285

Nickelodeon’ın Teenage Mutant Ninja Turtle serisine 2012 yılında katılan ve oldukça beğenilen Casey Jones 3. önerimiz. Güzel bir maske bulmakla işe başlayabilirsiniz. Ardından beyaz maskenin üzerine yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

my-top-5-cosplay-ideas-for-comic-con-casey-jones-style-326346

Bonus : 2-3 tane hokey sopası eğer bulamazsanız da beyzbol sopasını sırtınıza takıp kombinasyonunuzu noktalayabilirsiniz.

4.Punisher
my-top-5-cosplay-ideas-for-comic-con-frank-castle-and-rachel-alves-326497

Özellikle Türkiye’de 2004 ‘te yayınlanan filminin ardından oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan The Punisher’ın cosplayini yapmak isteyen oldukça fazla insan olduğunu biliyoruz. Kolayca bulabileceğiniz parçaların üstüne bir oyuncakçıya uğramanız yeterli. Üstelik traş olmanıza da gerek yok 😉

my-top-5-cosplay-ideas-for-comic-con-punisher-style-326544

5.Modern-Day Link
Legend-of-Zelda-Link-Wallpaper-the-legend-of-zelda-33549054-1440-900

Legend Of Zelda oyun serisinden tanıdığımız Link’in günümüze uyarlanmış modern versiyonu, Cosplay yapmak için iyi seçenekler arasında.

my-top-5-cosplay-ideas-for-comic-con-modern-link-style-326557

Bonus : Bulabilirseniz Elf kulakları ve sarı bir peruk karaktere daha da benzemeniz için harika bir çözüm olacaktır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.