Cosplay Türkiye

Silent Hill Pyramid Head Cosplay Çalışması

0

Çığır açan psikolojik korku tarzı video oyunu Silent Hill‘in fanları ve birçok yan medya ürünleri şüphesiz geliştiricilerin ayaklarına serilecek.( Kesin olan şu ki bir daha asla hemşirelere aynı gözle bakmayacaklar.) Ne oyunun içindeki herhangi bir şey ne devam niteliğinde yapılan işler ne de çekilen filmler, psikolojik ya da diğer açılardan Pyramid Head kadar etkili olmadı. Oyuncuların spekülasyon kaynağı canavarlar hakkındaki gizem 2001 yılında Silent Hill 2’de ilk göründüklerinden beri devam ediyor.

Pyramid Head cosplay pyramid head 2

Rus fotoğrafçı ve dijital editör Darya Ánima Polyanskaya, Silent Hill’in imzası niteliğinde olan korkunç sepya satürasyon atmosferin yeniden yapımıyla mükemmel bir şekilde ilgilenmiş. Fotoşop öncesi ve sonrası resimler, çalışmanın ne kadar çok etkili olduğunu gözler önüne seriyor. Resimdeki kişilerin Pyramid Head’in büyük boy bıçağı için oldukça uğraştıkları belli oluyor.

Altta da Man at Arms programında birebir olarak üretilmiş olan, Piramit Kafa’nın devasa bıçağının videosunu görebilirsiniz.