Cosplay Türkiye

Psycho-Pass Dominator Aksesuarları Satışta

0

Cerevo Inc’in  Psycho-Pass Dominator adındaki akıllı oyuncağı Mart ayında satışa çıkarmıştı ve ürüne eşlik eden koruyucu çanta için ön siparişleri almaya başlamıştı.

Psycho-Pass Dominator Cerevo Dominator, Bandai Proplica tarafından yapılan önceki Dominator’ların ve Ichiban Kuji’nin kamera görüntüleyici ve kablosuz bağlantı özellikli olarak çıkarttığı, hem cep telefonundan  Crime Coefficients’e(Suç katsayıları) bakılabilinen hem de özel bir uygulama ilePublic Safety Bureau‘nun Suç Araştırma Bölümü kullanıcı arayüzüne girilebilen versiyonunun çok ötesine geçti.

case_02

Production I.G’nin direktörü Naoyoshi Shiotani ve Nitroplus‘ın tasarımcısı Makoto Ishiwata, Dominator’un oluşum sürecinde gözetmenlik görevini üstlendi. Paralyzer’dan Eliminator moda dönüştürme motoru, akıllı oyuncaklar için dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor. Kullanılması için seslendirme sanatçısı Noriko Hidaka 100 ses örneği kaydetmiş.

Ürünü, Cerevo’nun websitesinden 79,800 yen (682$) karşılığında alabilirsiniz veya 89,800 yen (768$) ödeyerek özel üretim versiyonuna sahip olabilirsiniz. Koruyucu kılıf tamamen su geçirmez ve darbelere dayanıklı olarak yapılmış ve ücreti 12,800 yen (118.50$) olarak belirlenmiş. Ürün Dominator gibi anime serisinde görülenin bire bir kopyası.

dominator gun psycho pass