Cosplay Türkiye

Killer Frost Cosplay Çalışmaları ile Donmaya Hazır Olun

0

Her süper kahraman evreninde bir kriyojenist ya da bir buz büyücüsü vardır; Batman Mr. Freeze ile kapışır, Flash’ın Captain Cold’u vardır gibi…Killer Frost da ekranlara geleli henüz bir yıl olmamasına rağmen cosplayer’ların favorisi haline geldi. Killer Frost cosplay çalışmalarına birkaç örnek bu yazımızda yer alıyor.

Killer Frost ilk olarak, 1978 yılında Nuclear Man’in 3. sayısında Firestorm’un düşmanı Crystal Frost olarak ortaya çıktı. 1984’te kar pelerini giymiş bir Louise Frost vardı. Son olarak da karşımıza 2013 yılında Caitlyn Snow olarak çıktı.

killer frost cosplay - florencia sofen

Killer Frost, Cartoon Network’ün hemen hemen her işinde yer aldı, Justice League, Justice League Unlimited, Young Justice ve Batman: The Brave & The Bold’a damgasını vurdu. Ayrıca Injustice: Gods Among Us isimli video oyununda da yer aldı. En son olarak da CW’nin Flash/Arrow dizilerinde Danielle Panabaker tarafından canlandırıldı.

sikay_cosplay_frost sikay

Bu tekrarlayan kar temaları cosplayer’ları etkilemişe benziyor ve sanatçılara kar temalı kıyafet dikimleri konusunda ilham veriyor ama söylemeden geçmeyelim bu kıyafetlerin çoğu kış gününden çok plajda geçirilecek bir güne daha uygun.

beautiful syn killer frost

David Love’ın çektiği fotoğrafta cosplayer Veron, Killer Frost‘u canlandırmış.

killer_frost__05_by_phobos_cosplay-d9isljt killer_frost__injustice_

En iyi Killer Frost versiyonlarından ilham alarak kendi Killer Frost varyasyonlarını yaratan Shanena Hunter bir video hazırlamış.

https://www.youtube.com/watch?v=PtforGLcwog