Cosplay Türkiye

Kasları ile Öne Çıkan Cosplayer; Drefan

0

Eğer büyük kaslara sahipseniz ayrıca oyunlar ve animelerle ilgileniyorsanız, cosplay’i sevme ihtimaliniz de var demektir. Drefan da bunlardan biri. Hem oyun hem de bir anime sever. Cosplay konusunda ise oldukça başarılı.

20’li yaşların başında spor çalışmalarında yara alması sonucu, kendini oyunlara vermiş ve ardından da cosplay yapmaya başlamış. Kendisi tam bir vücut geliştirici değil. Ama haftada birkaç kez vücut çalışması gerekiyor. Kendisinin rutin egzersizlerini Facebook sayfasından görebilir ve okuyabilirsiniz.

“Haftada üç kez çalışıyorum, ama vücudumun her kısmını ayrı çalıştırmak durumundayım, zayıf kısımlara daha fazla odaklanıyorum”

Ancak Drefan’ın sadece kasları sayesinde cosplay çalışmalarında ilgi çektiğini düşünmek büyük hata olur. Yüz mimikleri, peruk seçimi, duruşları ve kostümleri kesinlikle harika. Bunların hepsi bir araya geldiğinde doğal olarak harika fotoğraflar ortaya çıkıyor.

drefan cosplay gjgzq4itjvfb7vjf3fnz drefan cosplay 2 drefan cosplay 3 drefan cosplay 4 drefan cosplay 6 drefan cosplay 5 drefan cosplay 67 drefan cosplay 22 cosplayers goro daimon yuri sakazaki cosplay udyr cosplay