Cosplay Türkiye

George Lucas’ tan Mektup Var

0

Küçük yaşına rağmen yüreğinde büyük bir Star Wars sevgisi taşıyan Colin’ in bir gün aklına bir soru takılır ve babasının da yönlendirmesiyle George Lucas’a mektup yazmaya karar verir. Kendisinin ilerde en büyük hayali Jedi olmak olan küçük fanımız, bu konu hakkındaki bir endişesini paylaşmak ve mümkünse yardım istemektedir Lucas’tan. Colin’ in yazdığı mektuba göz atalım.

FB_IMG_1429865342208

Ingilizce bilmeyenler için açıklayalım. Mektupta Jedi’ lerin evlenememesi durumundan hoşnutsuzluğunu dile getiren Colin, Lucas’tan Jedi kurallarını değiştirmesini istemektedir. Bu durum yüzünden Sith olmak istemediğinin altını çizen Colin’in Skywalker Ranch’e davet beklediği de açıkca görülüyor. Film de Skywalker’ın Sith olup Padme ile evlenmesi durumunu da epeyce kafaya takmış. Ayrıca babasından aldığımız bilgiye göre okulunda hoşlandığı bir kız olduğu için, bu sorun canını sıkmış minik çapkınımızın.

Çok geçmeden Lucasfilm’den sevindirici bir mektup ve güzel bir koleksiyon hediyesi gelir. Ve gücün yolu küçük Colin’e açılır. Hayranlarına oldukça değer veren Lucasfilm’in mektubu ;

FB_IMG_1429865350707

FB_IMG_1429865347967

Bu soruyu sormakla bile Jedi yolunda ilerlerken gösterdiği bilgelikten dolayı küçük fanına teşekkür eden Lucas, bir Jedi’ nin doğru yolu bulacağını ve gerçekten kalbiyle sevdiği biriyle evlenebileceğini söylerek Colin’i rahatlatır.

FB_IMG_1429865345126

Ve böylece bir genç padawanımız daha yolda karşılaştığı zorluklara ve karanlık tarafın baştan çıkarıcı oyununa rağmen doğru yolu seçerek ışığa doğru yürüdü. Güç sizinle olsun !

Start-with-dream