Cosplay Türkiye

Dark Rey Cosplay’i İle Rey’i Aydınlık Taraftan Karanlığa Çeken Anastasya

0

Star Wars, filmleri ve romanları ile yıldan yıla üzerinde hayran teorilerinin geliştiği bir yapım. Doğal olarak Star Wars: Episode VII – The Force Awakens‘dan sonra Ben Kenobi ve Luke Skywalker veya diğer ünlü SW karakterleri gibi lider konumuna geçecek Rey üzerinde teoriler üretilmeye başladı.

Serinin yedinci filminde Han Solo ve Leia’nın oğlunu karanlık tarafta görmüştük. Birçok hayran da Rey’in karanlık tarafa doğru kayarsa nasıl görüneceğini bilmek istiyor. Anastasya Zelenova’da görkemli cosplay çalışması ile bunu kendince bizlere sunmuş.

dark-side-rey-cosplay-2
Kylo Ren’in filmde yaptığı gibi içsel bir mücadele olmadan kimse karanlık tarafa sürüklenemez. Rey’in potansiyelinin çok geniş olduğu söylenebilir. Karanlık tarafın Rey’in kendi yanında olmasını istemesi şaşırtıcı değil.

dark-side-rey-cosplay4
Dark Rey cosplay‘ine baktığımızda dövmeler, silahının daha şık bir versiyonu, pelerin ve bileklikleri olduğunu görüyoruz. Çekilen fotoğrafların en hoşlarından bir ise dumanlar ve parıltılar altında Rey’in aydınlık taraftaki hali olarak Zelenova ile sırt sırta vermiş olan Diana Anohina’nın olduğu fotoğraf.

dark-side-rey-cosplay-3
Galerideki fotoğraflar dışında kendisinin cosplay çalışmaları için Deviant Art, Facebook, Instagram ve Patreon hesaplarına bakabilirsiniz. Fotoğrafçı Denis Murin’in fotoları için ise Instagram sayfasına göz atabilirsiniz.