Cosplay Türkiye

Cosplay Türkiye ile Halloween Party v.2 Dorock XL’da

0

Farklı kültürlerde farklı yere sahip Cadılar Bayramı, bu sene Dorock XL ve Cosplay Türkiye işbirliği ile Kadıköy’deki tüm kötü ruhları uzak tutacak gibi görünüyor.

Her sene düzenlediği çeşitli partiler ile kendini benzerlerinden ayıran Dorock XL, gelenekselleşen Halloween kutlamalarında bu sene Cosplay Türkiye ile çalışarak kostümleri daha da şenlik havasına getirmeyi düşünüyor.

Etkinliğin Facebook sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

Peki etkinlikte neler mi olacak? Plastik ve beauty makyajlarıyla sizleri geceye hazırlayacak ücretsiz makyöz ekibi, kostümünü yetiştiremeyen ya da son anda karar verenlerin çıplak kalmasına izin vermeyecek kostüm standı, hazırlıklarına önceden başlayanların kapışacağı kostüm yarışması, DJ performansları ve daha fazlası.

Halloween İstanbul

Kostüm yarışması üç dalda yapılacak. En iyi kostüm, en korkunç kostüm ve en iyi çift kostümü. Ödüller ise FRPNET, 3Digits Workshop, Migraine Design, Unique Design ve Dorock XL tarafından hazırlanan muhteşem bir içerik olacak. Şansınızı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

30 Ekim’de düzenlenecek etkinliğe girişler ücretsiz olacak ve eğlencenin tadı damağınızda kalırken, kendinizi kötü ruhlardan da korumuş olacaksınız.

Not: Etkinlik yaş sınırı +18’dir. 18 yaşından küçükler, yanında aynı soyadı taşıyan büyükleri ile gelebilirler.